Türkiye’de batılı anlamda kilidi ilk üreten, sektörün önde gelen markalarından İTO KİLİT 1954 yılında kuruldu. İTO KİLİT yüksek güvenlik sağlayan 14'lü kilit sistemini ülkemize kazandıran ilk firma olmasının yanısıra "20 pimli bilyalı silindiri", kilidi kilitleyen "SİLKOR'u", "Elektronik Güvenlik ve Kilitleme Sistemleri" gibi ürünleriyle Türkiye'de ilk ve tektir.

Kalifiye personeli ve 17.500 metrekarekapalı alana sahip fabrikası, günlük 30.000 adet kilit, 15.000 adet silindir imalat kapasitesi ile üretimine devam eden İTO KİLİT, beş kıtaya yaptığı ihracatla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Türkiye'nin en modern kilit üretim tesisi olarak hizmet veren fabrikasında, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak otomatik üretim hatlarında silindir ve kilit üretiminin yanı sıra, panik çıkış kilitleri ve kapı hidrolikleri üretimi de yer almaktadır.

 

Silindirler
Silindirli Kilitler
Tirajlı Kilitler
Asma Kilitler
Oda Kapı Kilitleri
İspanyoletler
 


 Bolu Anahtarcı - Bolu Anahtarcılar - Bolu Merkez Anahtarcılar - Bolu Çilingir - Bolu Çilingirci - Bolu Merkez Çilingirciler
 

İçerik -

: Omnportal